EnglishРусскийУкраїнська
joomla

Ми Вас вітаємо на офіційному сайті фармацевтичного підприємства               «Новофарм-Біосинтез» !

ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» засноване в 1996 році. Головне завдання підприємства – виготовлення високоякісних інфузійних та ін’єкційних розчинів, які використовуються при наданні нагальної медичної допомоги і проведенні інтенсивної терапії. Це виробництво з системою чистих приміщень, новітніми технологіями, технологічним устаткуванням провідних європейських фірм. Підприємство «Новофарм-Біосинтез»  своєю продукцією розширює номенклатуру вітчизняного фармацевтичного ринку, зменшує дефіцит ліків, забезпечує населення країни та ближнього зарубіжжя якісними  медикаментами.

ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» виконує свою місію за допомогою постійного впровадження нової продукції, підтримання її високої якості, співробітництва з провідними дослідницькими центрами та лабораторіями країни.

На фармацевтичному ринку України та ближнього зарубіжжя ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» зарекомендувало себе серйозним виробником лікарських препаратів. Базуючись на п’ятнадцятирічному досвіді роботи, ми впевнені, що споживач потребує якісних фармацевтичних розчинів, що виготовляються у відповідності зі світовими стандартами. Тому нарощуючи потенціал, збільшуючи асортимент продукції, вдосконалюючи технологію та процеси управління, ми намагаємося :

- використовувати тільки якісну сировину;

- випускати продукцію за сучасними технологіями виробництва та упаковки;

- максимально забезпечити споживачів всім асортиментом інфузійних та ін’єкційних  розчинів.

Підприємство «Новофарм-Біосинтез» має власну виробничу базу і добре оснащені лабораторії. Виробничий процес і контрольно-аналітичні операції забезпечуються висококваліфікованим персоналом: технологами, хіміками-аналітиками, мікробіологами. Склад готової продукції, що розміщено в сучасній будівлі площею понад 800 м.кв., забезпечує належне зберігання виготовленої продукції.

Ці фактори, а також репутація ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез», як надійного партнера в галузі виробництва лікарських засобів,  сподіваємось, залучать  до співпраці зарубіжних партнерів, що зацікавляться виробництвом своєї продукції, використовуючи  виробничі потужності «Новофарму».

joomla