EnglishРусскийУкраїнська
joomla

Соціальна відповідальність

Дотримання принципів соціальної відповідальності давно стало складовою корпоративної культури підприємства ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез». Усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством ми намагаємося підтримувати дитячі заклади, заклади охорони здоров’я, державні установи у формі фінансових асигнувань та особистою участю.
Одним із принципів соціальної відповідальності являється піклування про своїх співробітників, захист та охорона праці персоналу.  Цього ми досягаємо за допомогою:
- організації безпечного виробництва завдяки управлінню виробничими ризиками;

-  контролю за рівнем промислової та пожежної безпеки;

- організації безпечного ведення робіт, їх координації, стимулювання;
- дотримання вимог законодавчих і нормативних правових актів;
- контролю за використанням цільових ресурсів;
- обов’язкового соціального страхування працівників від нещасних випадків і професійних захворювань (працівники що зайняті на роботі зі шкідливими умовами праці, отримують пільги і компенсації: додаткова відпустка, доплата за шкідливі умови праці.). 
Видатні працівники постійно відмічаються винагородами, що стимулює прояви особистої ініціативи, впровадження своїх ідей на виробництві. Адміністрація підприємства створює умови для особистого та професійного вдосконалення, покращення умов праці, підвищення добробуту працівників та їх сімей.  Прийняття участі у спортивних змаганнях, організація туристичних походів сприяє здоровому способу життя співробітників.

На підприємстві існує профспілкова організація, що постійно працює над покращенням клімату в колективі: 
- соціальний пакет;
- організація екскурсій;
- проведення корпоративних та професійних свят;
- оплата путівок на оздоровлення та санаторно-курортне лікування.
Підприємство проводить різноманітні доброчинні заходи на підтримку незахищених верств населення, влаштовує зустрічі з ветеранами підприємства, надає допомогу тим , хто її потребує.
Політика соціальної відповідальності ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез» заснована на принципах недопущення можливих негативних наслідків для оточуючого середовища:
- зниження рівня викидів забруднюючих речовин в атмосферу і стічні води;
- втілення екологічно безпечних промислових технологій;
- використання для своєї продукції одноразової скляної тари, що запобігає потраплянню шкідливих компонентів в навколишнє середовище.

Соціальні проекти сприяють розвитку підприємства, покращують його репутацію, зменшують плинність кадрів, залучають працівників різних спеціальностей та вселяють в них довіру до підприємства,  довготривалу співпрацю.