EnglishРусскийУкраїнська
joomla

Кар’єра

Найбільше надбання підприємства за весь період його існування – це люди, які складають колектив ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез». Переважно молоді кваліфіковані спеціалісти являються головною рушійною силою виробництва. Командний стиль роботи дозволяє вирішувати головну мету – випуск високоякісних препаратів.  Запорукою успіху являється  професіоналізм працівників. Окрім самоосвіти та внутрішнього навчання, працівники постійно підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації, відвідуючи семінари та конференції в провідних учбових закладах країни.  Створення корпоративного стилю на підприємстві сприяє розвитку здорових ділових відносин всередині колективу, виховує лояльність до підприємства, відданість загальній справі. Широкі можливості для професійного росту залучають на підприємство як досвідчених, так і молодих спеціалістів, які щойно закінчили спеціалізовані ВУЗи. Для них створені всі умови для подальшого навчання та розвитку.
Успішність підприємства залежить від ефективної праці її співробітників. На підприємстві запроваджена програма адаптації нових працівників, наставництво досвідчених фахівців. 
Цілі кадрової політики підприємства:
-    пошук і залучення найкращих професіоналів фармацевтичної галузі;
-    постійний розвиток професіоналізму;
-    покращення умов праці задля якісного виконання  обов’язків;
Досягнення цих цілей має свої переваги:
-    багаторічна співпраця в межах підприємства;
-    кар’єрний ріст;
-    згуртованість колективу;
-    лояльність до підприємства;
-    взаємоповага.
ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» розвивається, а отже, потребує енергійних та кваліфікованих спеціалістів, здатних працювати в команді, проявляти ініціативу та втілювати власні інновіаційні ідеї, розвиватися  та самореалізуватися у фармацевтичній галузі. На підприємстві створені всі умови для професійного росту і розвитку кар’єри. Працівники «Новофарму» добре розуміють, що від уважності та старанного виконання своїх обов’язків залежить якість виготовлених препаратів, а отже, й здоров’я споживачів.
Якщо Ви бажаєте реалізувати свої знання та досвід в фармацевтичній галузі, пропонуємо направити своє резюме за даною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . При виникненні вакансії  Вам  зателефонує менеджер по роботі з персоналом для індивідуальної співбесіди. Бажану вакансію вказувати в резюме.