EnglishРусскийУкраїнська
joomla

Фармаконагляд

Фармаконагляд – наукова галузь та практична діяльність, що пов’язана з виявленням, оцінкою, розумінням та профілактикою несприятливих негативних наслідків або будь-яких інших проблем, пов’язаних з лікарськими засобами.

Для ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез» одним із ключових завдань є забезпечення споживачів якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами, користь від застосування яких перевищує можливі ризики.

Система фармаконагляду ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез» спрямована на моніторинг безпеки лікарських засобів та їх ефективності протягом усього життєвого циклу.

Шановні колеги та споживачі лікарських засобів!

Якщо Вам стало відомо про побічну реакцію, пов'язану із застосуванням лікарського засобу виробництва ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез», просимо знайти можливість проінформувати нас зручним для Вас способом.

Ми будемо вдячні за надання будь-якої інформації щодо виявлення нетипових проявів або побічних явищ, або відсутності ефективності при застосуванні лікарських засобів нашого виробництва.

Завантажити форму Карти-повідомлення для надання пацієнтом та/або його представником інформації про побічну реакцію лікарського засобу.

або

Завантажити форму Карти-повідомлення про побічну реакцію (ПР) та/або відсутність ефективності (ВЕ) лікарського засобу (ЛЗ) при його медичному застосуванні.

Контакти для надання повідомлення про ПР/ВЕ:

Тел.: +38 (04141) 3-21-11, +38 (04141) 3-55-97 моб.тел.:+380504634681,

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Поштова адреса: ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез», 11700, Житомирська обл.,

м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська, б. 38

Після отримання повідомлення наш співробітник зв'яжеться з вами.

Шляхом заповнення форми повідомлення репортер і / або пацієнт дає згоду на обробку, зберігання та передачу персональних даних з метою відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.

Надана Вами інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.